Megacable - Midot - Ukraine

Midot StabiliTEST

Задача

Megacable Communications – один із найбільших в Мексиці оператор мобільного зв’язку та постачальник послуг інтернету, публічна компанія на мексиканській фондовій біржі. В компанії працює близько 12 000 співробітників, що задіяні в основному в продажах, технологіях та операційній роботі.
Не дивлячись на комплексний процес відбору кандидатів, рівень добровільних звільнень у перші півроку був дуже високим. Компанія постійно витрачала кошти на пошук, навчання, заробітну плату новачків і т. ін. При цьому продуктивність співробітників у перші 3 місяці є недостатньо високою.

Рішення

StabiliTEST – це короткий тест, котрий дозволяє прогнозувати ризики раннього добровільного звільнення співробітника. При його впровадженні в систему відбору кандидатів в Megacable Communications було запущено дослідження: був обчислений коефіцієнт плинності до початку використання StabiliTEST, а потім через 12 місяців після початку його використання. 400 людей були прийняті без урахування результатів та контролювалися у перші 6 місяців роботи. Всього за цей період було протестовано 18 000 кандидатів.

Результат

Тестування показало, що з контрольної групи в 400 чоловік кандидати з низькими результатами StabiliTEST звільнялися у перші півроку після найму в 2 рази частіше, ніж ті, хто отримав високий бал.
Після впровадження цього тесту показник добровільної плинності знизився на 28% у перші 3 місяці та на 22% в перші 6 місяців порівняно з аналогічними періодами до впровадження тестувань, що дозволило Megacable заощадити близько $800 000. Компанія пов’язує це з використанням StabiliTEST.

Megacable, Мексика

“Ми надзвичайно задоволені результатами застосування StabiliTEST та скороченням ранньої добровільної плинності персоналу, котру ми спостерігали протягом минулого року, з моменту впровадження StabiliTEST. Тест допоміг нам заощадити величезну суму грошей у ROI, і ми маємо намір продовжити використовувати його в нашому стандартному процесі найму. Тепер ми значно більш впевнені, що люди, котрих ми наймаємо, приходять до нас, щоб лишитися”.

Перейти до вмісту