Diebold Nixdorf - Midot - Ukraine

Midot TRUSTEE & IntegriTEST

 

Задача

Diebold Nixdorf – американська корпорація, що надає рішення для виробництва, установки та обслуговування пристроїв (банкоматів, POS-терміналів, сейфів), програмного забезпечення та професійних послуг, пов’язаних з глобальними фінансовими сервісами.

Задачею компанії стало привести системи відбору персоналу у відповідність з максимально жорсткими стандартами безпеки як для клієнтів, так і для операційних процесів всередині компанії. Особливу увагу в ній приділили питанню кібер-безпеки у зв’язку з масштабним переходом бізнесу у цифрове поле.

У зв’язку з необхідністю вдосконалення наших операційних процесів та посилення заходів безпеки як всередині компанії, так і для наших клієнтів, останні 4 роки ми присвятили тому, щоб призвести наші системи відбору персоналу у відповідність з найжорсткішими стандартами. От чому ми обрали послуги компанії Midot.

Рішення

За 4 роки було проведено понад 10 000 тестувань інструментами IntegriTEST та TRUSTEE у 10 країнах. Було впроваджено більш надійний процес відбору кандидатів, що включає фільтр за ознаками їхніх етичних цінностей – важливо, щоб вони співпадали з ключовими цінностями компанії. Дотримання політик та процедур є необхідною умовою найму, тому рівень благонадійності потенційних співробітників враховуються при відборі. Diebold Nixdorf хочуть, аби їхні кандидати про це знали та усвідомлювали цей фактор з перших етапів процесу рекрутингу. Коли люди знають вимоги компанії, то їм легше дотримуватися прийнятих в ній етичних норм, принципів захисту даних, механізмів попередження шахрайства та процедур вирішення конфліктів.

Результат

Інструменти Midot допомогли компанії досягти декількох цілей:
– значно зменшити кількість звернень та внутрішніх конфліктів, навіть при тому, що вихідна кількість інцидентів, пов’язаних з деструктивними діями співробітників, була невеликою;

– зменшити кількість розбіжностей між співробітниками з етичних питань – всі «розмовляють однією мовою»;
– шляхом проведення незалежних аудитів довести прозорість діяльності компанії та її відповідність до стандартів обслуговування, яких потребують клієнти.

Карлос Ґуерра, Віце-перзидент по персоналу по країнах Латинської Америки

Ми впровадили більш надійний процес відбору, в тому числі перевірку благонадійності, у відповідності нормам та політикам компанії – ці фактори є неймовірно важливими для нас при виборі нових членів команди. Кандидати, котрі подають заявки на наші вакансії, мають знати, в яку компанію вони потрапляють та які обов’язки беруть на себе. Це важливо розуміти до, під час, а найголовніше, після процесу відбору.

Перейти до вмісту