Danone - Midot - Ukraine

Midot SafetyTEST

Задача

Danone Waters є міжнародним виробником натуральної ароматизованої та вітамінізованої води, що випускається під марками Evian, Bonafont, Aqua та інших. Доля Danone Waters у надходженнях Danone Group складає близько 20%. В усьому холдингу працює близько 100 000 людей, зокрема Bonafont в Мексиці має кілька заводів та розподільчих центрів, що дотримуються найвищих в галузі стандартів якості, гігієни та безпеки.

Тим не менше, через нещасні випадки та травми на виробництві компанія несе суттєві втрати, а саме: медичні витрати, компенсація робітникам та їх заміна, зниження продуктивності, підвищення страхових внесків та ін.

Рішення

Спочатку було проведено пілотний проєкт з використанням SafetyTEST. За його підсумками  було доведено високий ступінь кореляції між отриманими результатами тестів та нещасними випадками на виробництві. Після цього перевірку за допомогою SafetyTEST стали проводити на заводах у трьох країнах та використовувати отримані дані для сфокусованого застосування  існуючих інструментів по зниженню травматизму. Паралельно Midot продовжив адаптацію тестів під особливості виробничого процесу та розробив декілька версій для різних професій. Такий комплексний підхід дозволив помітно покращити показники безпеки та заощадити кошти вже з першого року використання тестів.

Результат

За 2 роки з початку тестування компанія отримала наступні результати:
– на 18% менше автомобільних аварій;
– на 32% менше нещасних випадків на виробництві;
– на 51% менше витрат, пов’язаних за аваріями;
– 500% повернення інвестицій.

Хав'єр Норберто Ортіс, Директор з безпеки та охорони праці в Латинській Америці

SafetyTEST допомагає нам виявити невідповідність між профілем співробітника та рівнем безпеки, необхідним для займаної посади, а також визначити фокус навчання при необхідності. Ми дуже задоволені точністю  результатів SafetyTEST. Тест допомагає нам розмістити співробітників на посади, котрі найкращим чином відповідають їхньому рівню ризика.

 

Перейти до вмісту