Brinks - Midot - Ukraine

Midot IntegriTEST

Задача

Brinks працює у більше ніж 100 країнах світу понад 160 років. Компанія є світовим лідером у сфері транспортування коштовностей (банкнот, коштовних металів, цінних паперів і т.ін.), а також встановлення касових апаратів, проведення фінансових перевірок та управлянні безпекою організацій. Особливості діяльності Brinks потребують виконання найвищих стандартів безпеки, адже компанія залежить від бездоганної чесності та надійності своїх робітників.

Brinks шукали інструмент, котрий міг би виявити схильність людини до професійної злочинності, рівень благонадійності та інші пріоритети особистої та корпоративної культури. Було необхідно знайти рішення, здатне відфільтровувати потенційно проблемну поведінку на найперших стадіях відбору. Параметри тестування також мали відповідати специфіці компанії.

Рішення

Для тестування кандидатів Brinks обрали інструмент IntegriTEST. Midot адаптували тест під специфічні задачі компанії: встановили спеціальні нормативні показники благонадійності для усіх кандидатів, а також провели калібрування норм з урахуванням культурних особливостей різних регіонів (наприклад, вживання алкоголю).

Результат

Використання IntegriTEST дозволило відбирати найбільш надійних кандидатів і при цьому заощаджувати значний час та кошти на процесі найму.
Співпраця Brinks та MIDOT триває вже 15 років.

Директор по персоналу Аарон Клаузнер: «Ми побачили результати: підвищення безпеки, мінімізація та попередження внутрішніх крадіжок та в цілому підвищення якості кандидатів, котрі стають співробітниками Brinks».

Про IntegriTEST

Даний тест використовується для оцінки кандидатів на етапі найму. Тести адаптовані для різних професій, підходять як для масового найму, так і для посад середнього та вищого рівня. Тестування проводиться онлайн, його можна проводити в офісі компанії або віддалено у будь-який зручний час.
Переваги використання:

автоматизація найму
зручна онлайн платформа
зниження вартості найму

Рекомендовано для наступних сфер діяльності: банки, роздрібна торгівля, дистрибуція, державні установи, юриспруденція, страховий бізнес, освіта, благодійні органіцації та ін.

BRINKS займається перевезеннями грошей та коштовних вантажів. Особливості діяльності компанії потребують бездоганно налагодженої системи безпеки. Відповідно, схильність людей до скоєння професійних злочинів є для неї критично важливим фактором. BRINKS використовує IntegriTEST на етапі рекрутингу і таким чином забезпечує підбір надійних співробітників.

Перейти до вмісту