Торгівля, Call-центри, логістика - Midot - Ukraine

Торгівля, Call-центри, логістика

Оцінка благонадійності та ризиків швидкого звільнення, притаманних даним секторів бізнесу

Тести IntegriTEST та StabiliTEST від Midot ефективні для масового підбору та прості у роботі. Значна частина людей, котрі приходять працювати на лінійні позиції, розглядають цю роботу як тимчасову. Вони мають доступ як до грошей, так і до інформації та часто безпосередньо контактують з клієнтами. При цьому частка таких співробітників в колективі зазвичай досить велика.

Для таких компаній існує потреба контролювати показники плинності, а також чесність та толерантну поведінку своїх співробітників, аби знизити можливі фінансові та репутаційні втрати. Для отримання максимально точної інформації рекомендуємо в процесі рекрутингу використовувати разом IntegriTEST та StabiliTEST.

Midot має досвід роботи з роздрібними мережами та call-центрами по всьому світу та глибоко вивчав їхні потреби. Багато поліпшень в тестах ми впровадили завдяки тісній співпраці з нашими клієнтами.

Особливості інструментів Midot для торгівельних компаній, callцентрів та логістики

Визначення ризику, специфічного для сфери обслуговування

Параметр толерантності впроваджено в спеціалізованій версії тестів. Тест існує в базовій конфігурації (розроблено для масового набору, займає 8 хвилин) та в розширеній (розроблено для індивідуального підбору, займає 30-40 хвилин)

Oцінка схильності до порушень правил

В рамках тестування ви можете визначити схильність людей до порушень корпоративних норм, викрадання грошей та комерційної інформації та ін. Для масового набору є опція додавання власних питань компанії.

Економія ресурсів компанії шляхом зменшення надмірної плинності персоналу

Оцінка схильності до швидкого звільнення є одним з елементів автоматизації підбору. Вона дозволяє заощаджувати гроші на пошуку, навчанні та адаптації кандидатів, котрі не схильні до тривалої співпраці, а також здійснювати заходи по утриманню персоналу.

Простий процес завантаження даних та обробки результатів

Можливість завдяки функціоналу хмарної платформи Podium швидкого завантаження великих списків респондентів. Отримання результатів тестувань одразу після їхнього закінчення. Автоматизація відбору завдяки налаштованим нормам

Кадровые и аутсорсинговые агентства

Перейти до вмісту