Рекрутинг у торгівлі, логістики, call-центрів

Рекрутинг у сфері торгівлі, логістики, call-центрів

Оцінка кандидатів на благонадійність та ризики швидкого звільнення

Масовий рекрутинг потребує значних ресурсів HR-служб. Значна частина людей, котрі приходять працювати на лінійні позиції, розглядають цю роботу як тимчасову. При цьому вони часто мають доступ до грошей та інформації та безпосередньо контактують з клієнтами. Частка таких співробітників в колективі буває досить великою. Відповідно, HR-фахівцю необхідно обрати з великої кількості кандидатів тих, на кого можна покластися і хто серйозно налаштований на роботу в компанії.

Тести IntegriTEST та StabiliTEST від Midot – це інструменти, котрі допомагають відібрати саме таких людей ще на перших етапах найму. Гнучкі налаштування дозволяють адаптувати тести під структуру саме вашої компанії та саме ваші вакансії, а надіслати тест кандидату ви можете, зробивши всього один клік. На основі отриманих результатів ви можете приймати зважені рішення щодо подальшої роботи з кандидатами.

Наші тести допомагають зробити підбір персоналу значно ефективнішим завдяки автоматизації найму та економії часу рекрутерів. Водночас ви зберігаєте і навіть підвищуєте якість найму у вашій компанії

Для таких компаній існує потреба контролювати показники плинності, а також чесність та толерантну поведінку своїх співробітників, аби знизити можливі фінансові та репутаційні втрати. Для отримання максимально точної інформації рекомендуємо в процесі рекрутингу використовувати разом IntegriTEST та StabiliTEST.

Midot має досвід роботи з роздрібними мережами та call-центрами по всьому світу та глибоко вивчав їхні потреби. Багато поліпшень в тестах ми впровадили завдяки тісній співпраці з нашими клієнтами.

Особливості інструментів Midot для торгівельних компаній, callцентрів та логістики

 

Визначення ризику, специфічного для сфери обслуговування

Параметр толерантності впроваджено в спеціалізованій версії тестів. Тест існує в базовій конфігурації (розроблено для масового набору, займає 8 хвилин) та в розширеній (розроблено для індивідуального підбору, займає 30-40 хвилин)

Oцінка схильності до порушень правил

В рамках тестування ви можете визначити схильність людей до порушень корпоративних норм, викрадання грошей та комерційної інформації та ін. Для масового набору є опція додавання власних питань компанії.

Економія ресурсів компанії шляхом зменшення надмірної плинності персоналу

Оцінка схильності до швидкого звільнення є одним з елементів автоматизації підбору. Вона дозволяє заощаджувати гроші на пошуку, навчанні та адаптації кандидатів, котрі не схильні до тривалої співпраці, а також здійснювати заходи по утриманню персоналу.

Простий процес завантаження даних та обробки результатів

Можливість завдяки функціоналу хмарної платформи Podium швидкого завантаження великих списків респондентів. Отримання результатів тестувань одразу після їхнього закінчення. Автоматизація відбору завдяки налаштованим нормам

Кадрова агенція

Аутсорсингова агенція

HR

Перейти до вмісту