Охорона праці стає ефективнішою з SafetyTEST

SafetyTEST

Охорона праці починається з оцінки ризиків

Тест для кандидатів та робітників на ризики небезпечної поведінки на робочих місцях

Охорона праці здебільшого зосереджується на навчанні робітників та забезпеченні технічних засобів безпеки на підприємстві.

Але парадокс полягає в тому, що головною причиною аварій та нещасних випадків на підприємствах є не недостаток знань або засобів захисту, а людський фактор. Понад 80% інцидентів стається тому, що робітники свідомо йдуть на ризик або випадково помиляються. Тому оцінка ризиків, пов’язаних з поведінкою людей, допомагає зменшити вплив головного фактора небезпеки.

SafetyTEST допомагає визначити загальний рівень безпеки поведінки, а також окремі аспекти, котрі на нього впливають. Робота з конкретними факторами дозволяє зменшити ризики максимально швидко та меншими зусиллями. Дуже зручно використовувати цей тест також для кандидатів на етапі найму. Крім індивідуальних, використовуйте також групові результати тестувань, щоб визначити тенденції у сфері промислової безпеки на підприємстві в цілому та в розрізі окремих робочих команд, професій і т.д.

Гнучкість у налаштуваннях цього інструменту дозволяє адаптувати його під структуру вашого підприємства та специфіку галузі, в якій воно працює.

SafetyTEST застосовується такими службами, як охорона праці та HR, у галузях будівництво, виробництво, видобувні галузі, металургія, хімічна промисловість, логістика, сільське господарство та ін.

Що визначає SafetyTEST:

Як працювати з SafetyTEST:

Що ви отримуєте при використанні SafetyTEST:

В онлайн режимі

Швидко

Надійно

Залиште заявку на пробний тест

    global
    uk
    Перейти до вмісту