Оцінка кандидатів - IntegriTEST

Оцінка кандидатів:
як найняти найбільш надійних?

IntegriTEST

HR тест при прийомі на роботу

Оцінка кандидатів – обов’язкова складова процесу рекрутингу. Зазвичай вона полягає в переверці рівня компетенцій, професійного досвіду, soft skills. Але HR рідко звертають увагу на особистісні якості майбутніх співробітників.

При цьому, на думку експертів, як мінімум третина співробітників вдаються до службових зловживань. Найпоширеніші з них – це прямі крадіжки грошей та інформації, підробка документів, саботаж та багато іншого. Причиною таких дій стають уявлення людей про норми та звичні моделі поведінки. В результаті компанії несуть як фінансові, так і репутаційні втрати, часто дуже значні. Тому ми вважаємо, що оцінка кандидатів на благонадійність на етапі найму є такою ж важливою, як і перевірка їхніх професійних якостей.

Використання інструменту IntegriTEST дозволяє спростити роботу HR фахівців та автоматизувати процес найму. З одного боку, рекрутери можуть визначати найбільш надійних кандидатів, не витрачаючи зайвого часу на додаткові зустрічі та співбесіди. З другого боку, тести допомагають приймати зважені рішення щодо подальших етапів взаємодії з кандидатами.

Працювати з тестами ви можете в будь-який зручний час. Вони підходять для будь-яких посад, від масового набору до рівня менеджерів середньої та верхньої ланки. А гнучкість в налаштуваннях дозволяє використовувати цей інструмент, враховуючи специфіку діяльності вашої компанії та її структуру.

IntegriTEST актуальний для таких сфер бізнесу, як банки, роздрібна та гуртова торгівля, страхування, IT, готельно-ресторанний бізнес та багато інших.

Зробіть благонадійність стандартом вашого бізнесу.

 

Що оцінює IntegriTEST:

Що ви отримуєте при використанні IntegriTEST:

В онлайн режимі

Швидко

Надійно

Залиште заявку на пробний тест

    WOLF PNG
    global
    uk
    Перейти до вмісту