Розробки та наукові дослідження - Midot - Ukraine

Розробки та наукові дослідження

Наші цінності

Midot вважає за необхідне жорстке дотримання професійної етики, відповідальність за результат та постійний розвиток.

Наша довгорічна співпраця з клієнтами є визнанням практичної цінності наших інструментів та надійного партнерства.

Наукові дослідження

Ми поклали в розробку своїх інструментів три принципи:

Науковий підхід

Взаємодія з науковцями з усього світу дозволяють постійно втілювати найновітніші технології оцінки в наші продукти

Потреби клієнта

Головний пріоритет в дослідженнях ми надаємо прикладним задачам бізнесу

Ретельна перевірка

Перш ніж випустити продукт, будь-які інновації та розробки ми перевіряємо на великих статистичних базах даних

Інструменти Midot є результатом щільної взаємодії наших фахівців з профільними експертами наших клієнтів. Ми разом проходимо всі етапи розробки, починаючи із запиту бізнесу та ідеї й закінчуючи масштабними пілотними проєктами з ключовими партнерами.

Так само ми адаптуємо тести для різних країн: ми не просто перекладаємо їх, а калібруємо під культурні особливості даного регіону з ретельною перевіркою точного змісту питань та відповідей, з ціллю отримати стабільно працюючий продукт.

Класифікація виправдань деструктивної робочої поведінки

Унікальний вклад в наукову літературу

Розроблена психологами Midot модель заснована на аналізі великого об’єму даних та спеціалізованих фокус-груп. Вона вважається вкладом в науку, тому що систематизує деструктивну поведінку не в цілому (таких класифікацій досить багато), а саме стосовно робочого середовища. Розуміння відношення співробітників  до різних видів деструктивної робочої поведінки дозволяє спрогнозувати ризики різних видів порушень. Класифікація також використовується для вдосконалення тестів на благонадійність та оцінку потенційних ризиків деструктивної поведінки на роботі

Ознайомтеся з нашими науковими публікаціями

Визнання в міжнародній професійній спільноті

Більше половини свого бюджету Midot інвестує в наукові дослідження, на базі котрих побудовані наші тести.

За останні роки наші експерти представили 45 докладів на міжнародних конференціях, опублікували 28 статей в наукових та 15 статей в профільних журналах.

Сертифікати

 

 

BUROS – незалежна некомерційна організація при кафедрі психології Гуманітарно-педагогічного коледжу (Університет Небраски-Лінкольна). Midot публікується в центрі тестувань BUROS.

 

ISO27001 – це стандарт, який встановлює вимоги до інструментів інформаційної безпеки, а також до оцінки інформаційних ризиків. Midot отримала сертифікат в 2008 р., чим підтвердила найвищий рівень безпеки своїх тестів.

 

APA – Американська психологічна асоціація, яка об’єднує професіоналів в області психології з усього світу. Midot дотримується найвищих стандартів тестувань, котрих вимагає АРА

 

ITC – Міжнародна тестова комісія, чиєю основною метою є просунення розробок професійних психологічних тестів та підвищення якості їх проведення. Midot є членом ITC з 2010 р.

Перейти до вмісту