Про нас - Midot - Ukraine

Безпека як стандарт

Людський фактор є виключно важливим для бізнесу. Відсутність порядності, етики, обережності співробітників може стати причиною серйозних проблем у будь-якій компанії.

Психологічні тести Midot дозволяють визначити внутрішню систему цінностей, установок та поведінкових звичок людей, котрі впливають на їхні конструктивні або деструктивні дії на роботі. Зокрема, наші зусилля зосереджені на наступних аспектах:

Наші інструменти є синтезом перевірених методик психологічної оцінки людей та просунутих алгоритмів математичних обчислень. Точність результатів перевірено на великих статистичних виборках респондентів, що дозволяє гарантувати надійність наших досліджень.

Використовуючи психологічні тести Midot, ви отримуєте об’єктивну інформацію для прийняття виважених рішень щодо найму й розвитку персоналу, утримання талантів, політик безпеки бізнесу та промислової безпеки на підприємстві. Надійний колектив здатен забезпечити ефективну роботу вашої компанії та її прогресивний розвиток.

Наша експертиза

Досвід та спеціалізація. Розробники Midot глибоко концентруються на власних розробках у сфері оцінки деструктивної поведінки, тому наш досвід і знання в такій оцінці є унікальними.

Комплексна програма досліджень. Тести Midot – це результат щільної співпраці спеціалістів з психології, соціології, безпеки бізнесу та індустріальної безпеки, управління бізнесом та інформаційних технологій.

Постійний розвиток. Рішення Midot постійно вдосконалюються за рахунок спільних проєктів з нашими клієнтами, що дозволяє створювати рішення, актуальні в сучасних умовах.

Визнання в наукових колах. Спеціалісти Midot є учасниками міжнародної наукової спільноти, а інструменти отримують щорічне підтвердження відповідності сучасним науковим стандартам

Наше ім’я

На івриті слово Midot має подвійне значення – «вимірювання» та «добрі показники». Разом ці поняття втілюють нашу ідею про те, що оцінка благонадійності персоналу має стати стандартом для компаній в усьому світі.

Тести Midot є унікальним вимірювальним інструментом, який допомагає вам дотримуватись найвищих стандартів у веденні бізнесу.

Контакти
Перейти до вмісту