Midot Україна | Наши клиенты

BRINKS займається перевезеннями грошей та коштовних вантажів. Особливості діяльності компанії потребують бездоганно налагодженої системи безпеки. Відповідно, схильність людей до скоєння професійних злочинів є для неї критично важливим фактором. BRINKS використовує IntegriTEST на етапі рекрутингу і таким чином забезпечує підбір надійних співробітників.

Читати більше

“Ми надзвичайно задоволені результатами застосування StabiliTEST та скороченням ранньої добровільної плинності персоналу, котру ми спостерігали протягом минулого року, з моменту впровадження StabiliTEST. Тест допоміг нам заощадити величезну суму грошей у ROI, і ми маємо намір продовжити використовувати його в нашому стандартному процесі найму. Тепер ми значно більш впевнені, що люди, котрих ми наймаємо, приходять до нас, щоб лишитися”.

Читати більше

SafetyTEST допомагає нам виявити невідповідність між профілем співробітника та рівнем безпеки, необхідним для займаної посади, а також визначити фокус навчання при необхідності. Ми дуже задоволені точністю  результатів SafetyTEST. Тест допомагає нам розмістити співробітників на посади, котрі найкращим чином відповідають їхньому рівню ризика.

 

Читати більше

Ми впровадили більш надійний процес відбору, в тому числі перевірку благонадійності, у відповідності нормам та політикам компанії – ці фактори є неймовірно важливими для нас при виборі нових членів команди. Кандидати, котрі подають заявки на наші вакансії, мають знати, в яку компанію вони потрапляють та які обов’язки беруть на себе. Це важливо розуміти до, під час, а найголовніше, після процесу відбору.

Читати більше

Рекомендації

КРМЗ використовує інструмент SafetyTEST для оцінки небезпечної поведінки кандидатів та співробітників підприємства. За допомогою нього ми визначили рівень ризику персоналу, що дозволило нам вжити ефективних заходів для підвищення культури безпеки на нашому підприємстві. Застосування цього тесту значно заощадило витрати на найм, а також навчання та розвиток наших робітників.

М.В. КРАСИЦЬКИЙ, ДИРЕКТОР З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ, КРИВОРІЗЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД

Використання тестів дозволило виявити фактори ризику поведінки окремих робітників та визначити напрямки розвитку у сфері охорони праці. Надана інформація стала важливим аспектом, який можливо враховувати при плануванні подальших програм розвитку робітників для підвищення рівня культури безпеки

ОЛЕКСIЙ СКРИЛЬ, ГОЛОВА ПРАВЛIННЯ "ГАЗОРОЗМОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"

Система оцінки зрозуміла та проста у використанні та дозволяє працювати з результатами тестувань у будь-який зручний час. Додаткові групові аналізи допомагають нам визначати безпекові тенденції на підприємстві в цілому, а консультації від фахівців Midot – обирати ефективні програми навчання, розвитку та адміністративних заходів для посилення безпеки робітників.

Північний ГЗК рекомендує Midot як партнера, котрий надає надійне рішення для підвищення культури безпеки на підприємстві.

О. Т. Мачадо, Директор з охорони праці, промислової безпеки та екології Північний ГЗК

Позитивним моментом у проходженні тестування була можливість використовувати робітником як комп’ютер у навчальному класі, так і власні пристрої (планшет, комп’ютер).
Результати тестування загалом підтвердили ситуацію в області промислової безпеки в компанії. Також тестом визначений дуже важливий показник кожного робітника як рівень стресу та стресостійкість. Це дозволило звернути увагу на робітників, з якими зовні “все гаразд”, але їм потрібна та чи інша допомога.

Ренат Рахманкулов, Начальник відділу охорони праці TOB "ДТЕК Енерго"

Рекомендуємо інструмент SafetyTEST для оцінки персоналу на виробничих підприємствах, а також компанію Midot как партнера, що надає якісне рішення у сфері охорони праці.

Олена Шимонович, Начальник відділу з навчання та розвитку персоналу ArcelorMittal

Ми допомогли понад 2000 компаній найняти найкращих співробітників

Перейти до вмісту