Midot Україна | Наши клиенты

BRINKS займається перевезеннями грошей та коштовних вантажів. Особливості діяльності компанії потребують бездоганно налагодженої системи безпеки. Відповідно, схильність людей до скоєння професійних злочинів є для неї критично важливим фактором. BRINKS використовує IntegriTEST на етапі рекрутингу і таким чином забезпечує підбір надійних співробітників.

Читати більше

“Ми надзвичайно задоволені результатами застосування StabiliTEST та скороченням ранньої добровільної плинності персоналу, котру ми спостерігали протягом минулого року, з моменту впровадження StabiliTEST. Тест допоміг нам заощадити величезну суму грошей у ROI, і ми маємо намір продовжити використовувати його в нашому стандартному процесі найму. Тепер ми значно більш впевнені, що люди, котрих ми наймаємо, приходять до нас, щоб лишитися”.

Читати більше

SafetyTEST допомагає нам виявити невідповідність між профілем співробітника та рівнем безпеки, необхідним для займаної посади, а також визначити фокус навчання при необхідності. Ми дуже задоволені точністю  результатів SafetyTEST. Тест допомагає нам розмістити співробітників на посади, котрі найкращим чином відповідають їхньому рівню ризика.

 

Читати більше

Ми впровадили більш надійний процес відбору, в тому числі перевірку благонадійності, у відповідності нормам та політикам компанії – ці фактори є неймовірно важливими для нас при виборі нових членів команди. Кандидати, котрі подають заявки на наші вакансії, мають знати, в яку компанію вони потрапляють та які обов’язки беруть на себе. Це важливо розуміти до, під час, а найголовніше, після процесу відбору.

Читати більше

Рекомендації

КРМЗ використовує інструмент SafetyTEST для оцінки небезпечної поведінки кандидатів та співробітників підприємства. За допомогою нього ми визначили рівень ризику персоналу, що дозволило нам вжити ефективних заходів для підвищення культури безпеки на нашому підприємстві. Застосування цього тесту значно заощадило витрати на найм, а також навчання та розвиток наших робітників.

М.В. КРАСИЦЬКИЙ, ДИРЕКТОР З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ, КРИВОРІЗЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД

Ми протестували за допомогою SafetyTEST понад 1000 людей, аби бути упевненими, що вони відповідають вимогам нашої культури безпеки. Ми використали тест, щоб виявити можливі невідповідності між рівнями ризику посад та профілями співробітників. Усі ці фактори є ключовими для зменшення виробничих ризиків та нещасних випадків на виробництві.

Komatsu – Mitsui Maquinarias Perú SA (KMMP)

Після використання тисяч тестів на протязі понад 20 років я можу з впевненістю порекомендувати їх своїм колегам як надійний інструмент, що надає нам спокій та допомагає відсіювати кандидатів з високим ризиком деструктивної поведінки.

НІР ҐОЛДЕН, КЕРІВНИК СЛУЖБИ ПЕРСОНАЛУ, SHLOMO SIXT GROUP

Ми співпрацюємо з Midot з 2014 року, в нашій роботі ми використовуємо надійні та перевірені інструменти оцінки Midot. Оскільки тести Midot є нашим стандартом в процесі найму співробітників в IKEA, ми відчуваємо себе більш безпечно, коли йдеться про найм більш надійних співробітників.

ОРИТ ШАЛОМ, ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ПО ПЕРСОНАЛУ

Ми допомогли понад 2000 компаній найняти найкращих співробітників

Перейти до вмісту