Перевірка благонадійності службовців та європейське майбутнє України

2022 11 Липня

23 червня 2022 року Рада Європейського союзу надала Україні статус кандидата на вступ до Євросоюзу.

Щоб змінити статус кандидата на членство в ЄС, звичайно, необхідно закінчити війну, а також виконати низку вимог, а саме:

  1. реформа Конституційного суду;
  2. продовження судової реформи;
  3. антикорупція, включно з призначенням керівника САП;
  4. боротьба з відмиванням коштів;
  5. втілення антиолігархічного закону
  6. аудіовізуального законодавства з європейським;
  7. зміна законодавства про нацменшини.

Перші чотири вимоги є ключовими та цілком очікуваними. Зараз Україна має імідж корумпованої країни, в котрій слабко працює право. Проте запит суспільства на євроінтеграцію дуже високий, реакція керівництва країни на побажання громадян є, відповідно є хороші перспективи виконання запропонованих умов. Наскільки успішно Україна впорається з «домашнім завданням», Єврокомісія буде вивчати вже з кінця 2022р. з подальшим регулярним моніторингом прогресу.

Основні вимоги є тісно пов’язаними між собою. Судова реформа має початися з перевірки Вищої ради правосуддя та створення нової Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Але необхідно розуміти нюанси. По-перше, масова люстрація є неефективною, бо вона торкнулася б як корупмованих, так і чесних службовців. Тобто треба проводити розслідування і тільки після них – люстрації, причому різного рівня. Й робити це потрібно коректно, незважаючи на надзвичайні навантаження, котрі наразі відчуває правоохоронна система України. Серед іншого до кінця року Єврокомісія буде оцінювати виконання такої умови, як «ефективне розслідування та судові рішення». По-друге, для успішного функціонування будь-якої структури на місцях мають працювати професіонали. А якщо звільнити одразу усіх службовців, то за короткий час набрати достатню кількість нових професіоналів не можна. Проте люди все рівно будуть мінятися, і для цього необхідно втілити процедуру відбору суддів та держслужбовців.

Таким чином, процес антикорупційних змін має включати в себе у першу чергу діагностику як професійного рівня посадовців, так і їхньої чесності. Розуміння відправної точки є необхідним для того, щоб розробити ефективний план для здійснення антикорупційної реформи.

Яким чином втілювати перевірку благонадійності суддів та кандидатів на державні посади? Зрозуміло, що це складний процес, котрий потребує проведення цілої низки заходів. Деякі методики добре відомі професіоналам у сфері безпеки, інші є достатньо новими. Але зараз якраз час пробувати та обирати найефективніші інструменти. Обирати ті, котрі допомагають максимально якісно визначати, які люди наближають європейське майбутнє України, а для кого звичні «договірні схеми» виявляться дорожчими за визнані норми цивілізації. Питання безпеки держави – це питання благонадійності конкретних людей на місцях. Якщо ми як держава хочемо рухатися вперед, то для нас є критично важливим бути впевненими в кожному судді, поліцейському, митнику і т.д. завчасна перевірка надійності таких людей буде ще одним з багатьох кроків до розвитку та процвітання України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *