Оцінка у сфері HR як чинник безпеки бізнесу

2022 22 Червня

В нашій щоденній роботі ми все більше й більше намагаємося автоматизувати рутинні процеси.

У сфері роботи з персоналом також можна застосовувати автоматизовані інструменти. Це, зокрема, різноманітні тести на знання, професійні навички, IQ. Навіть така проста річ дозволяє швидко виділяти тих кандидатів, котрі вам підходять. Але чи обмежуються задачі найму лише цим? Звичайно ні!

Зрозуміло, що необхідно оцінювати резюме, професійні досягнення, soft skills. Але на наш погляд, так само важливо звертати увагу на чесність та ділову етику кандидата. Вони відіграють фундаментальну роль в успішній співпраці з ним у майбутньому, адже такі явища, як брехня, шахрайство, розкрадання активів, переслідування призводять до проблем для компанії-роботодавця. Наслідки таких дій можуть стати руйнівними для будь-якої компанії.

Глобальне дослідження від ACFE (2020р.) показує, що жертвами економічних злочинів стає приблизно третина компаній. Серед них 56% постраждали від злочинів, скоєних їхніми власними співробітниками. Найпоширеніші види злочинних дій – це:

  • Розкрадання активів
  • Шахрайство
  • Хабарництво/ корупція
  • Кіберзлочинність
  • Бухгалтерські махінації

 

Виходячи з цього, стає зрозумілим, наскільки важливим та актуальним є моніторинг благонадійності кандидатів та діючих співробітників. Це дозволяє, з одного боку, забезпечити фінансову стабільність та добру репутацію компанії, що є дуже важливим для топ-менеджменту  та власників бізнесу. З другого боку, такий моніторинг допомагає в роботі HR спеціалістів та служб безпеки.

На щастя, новітні технології дозволяють вирішити ці задачі швидко, надійно та ефективно. Вже понад 20 років Midot надає компаніям з Ізраїлю, Латинської Америки та Європи тести по оцінці персоналу, котрі є одним з прикладів таких високотехнологічних інструментів. Сьогодні вони використовують складні математичні алгоритми, що визначають тенденції в поведінці людей, дозволяють прогнозувати ймовірність підозрілих дій з їхнього боку, а зрештою – зводити до мінімуму ризики фінансових та репутаційних втрат компанії.

Таким чином, використання тестів є по суті інвестицією у ваш найцінніший актив – людей, – а також вашим помічником в роботі з персоналом на будь-якому етапі співробітництва. Не нехтуйте такою можливістю. Пам’ятайте: кожний наступний найм може змінити вашу компанію назавжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *