Автоматизація в HR – бути чи не бути?

2022 20 Червня

Рекрутери та HR спеціалісти дають неоднозначну оцінку процесам автоматизації роботи з персоналом і не завжди вірять в ефективність застосування технологій в цій області.

Проте, за досвідом наших клієнтів по всьому світу, автоматизація дає компаніям можливість за допомогою новітніх технологій швидше та ефективніше виконувати завдання, які досі часто виконуються вручну. При цьому фахівці по роботі з персоналом витрачають менше часу на рутинні задачі, такі як відсіювання нерелевантних кандидатів, котрих може бути до 85%. Збережений час можна використати на те, що потребує глибшої уваги та вимагає участі людини – створення та аналіз профілів, робота з найбільш підходящими кандидатами, управління існуючою командою і т.ін.

Цікаво, що автоматизація забезпечує хороший досвід також для кандидата, бо дозволяє також зберегти час і йому, що складає гарне враження про роботодавця.

В результаті при використанні автоматизованих інструментів складний процес відбору та найму стає дещо простішим для рекрутерів, а компанія заощаджує на ньому помітну кількість грошей. Таким чином, всупереч існуючим побоюванням, технологія виступає не ворогом, а, навпаки, помічником HR спеціаліста, особливо якщо таких людей в компанії не вистачає. Якщо говорити тезами, то при її використанні ви отримуєте наступні переваги:

  • Спрощення процесу відбору
  • Скорочення часу на найм
  • Заощадження коштів на найм
  • Підвищення якості найму
  • Кращий досвід кандидата
  • Підвищення репутації роботодавця

Виглядає привабливо? Тоді має сенс спробувати та упевнитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *